Ankara Beyaz Eşya Servisi Hizmet Bölgesi 2

Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Altus beyaz eşya tamir servisi. Ankara beyaz eşya tamir servisi beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetini kapınıza kadar getiriyor. Bir telefon ile tecrübeli teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır ve en ekonomik servis çözümünü size sunar. Bu hizmetlerimizden siz de yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Servisimizde değiştirilmek üzere kullanılan tüm parçalar orijinal yedek parçalar olup, 1 yıl boyunca servisimizin garantisi altındadır. Böylelikle güven duyabileceğiniz bir servis anlayışıyla, servis hizmetimize artı bir puan daha katmakta ve müşterilerimizin memnuniyetine giden yolda bir adım daha ilerlemekteyiz

Beyaz eşya tamir servisimizde kullanılan tüm parçalar orijinal yedek parçalardır. Ankara beyaz eşya tamir servisi en kararlı teknik çözüm için orijinal yedek parçaları kullanmakta ve tavsiye etmektedir.

ANKARA BEYAZ EŞYA TAMİR SERVİSİ

Beyaz eşyalarınızdaki herhangi bir olası arızada ya da memnun kalmadığınız bir durum oluştuğunda hemen bizi arayın. Tecrübeli teknik ekibimiz modern arıza tespit cihazları ile en kısa sürede servis bölgesine yetişir. Güler yüzlü ve profesyonel teknikerlerimiz size en ekonomik servis çözümü sunar.

Ankara beyaz eşya tamir servisi kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile orijinal yedek parça kullanan teknik ekibimiz sayesinde bakım, tamir ve montaj hizmetleri garanti kapsamında yapılmaktadır. Ankara’da 2. Hizmet bölgemiz olan; Etlik, Hoşdere, İncirli, Karşıyaka, Keçiören, Konutkent, Mamak, Ostim, Pursaklar, Sincan, Subayevleri, Şentepe, Ufuktepe, Ümitköy ve Yenimahalle bölgelerine uzman kadromuz ile siz değerli müşterimize 7/24 hizmet vermekteyiz.