Ankara Çamaşır Makinesi Tamiri

Ankara çamaşır makinesi tamiri hizmetini, Ankara ve ilçelerine 20 yıllık tecrübemiz ve beyaz eşya tamircisi olarak yetiştirdiğimiz uzman personelden oluşmaktadır. Zamanla aşınan makinenizin parçalarında oluşan kopmalar, parçalanmalar ya da elektrik aksamında oluşan bir oksitlenme bulaşık makinesini çalışmaz hale getirir.

Beyaz eşya servisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis çağrılarınıza cevap vermektedir. Ankara’da yürüttüğümüz hizmetlerde çamaşır makinesi tamir servisi, bakımı ve montajı gibi birçok konuda müşterilerimize uygun fiyat avantajı sunmaktayız. Satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerine müşterilerimiz bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl servis ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Ankara Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Ankara çamaşır makinesi tamir servisi hizmetini 20 yıllık deneyimimiz ve uzman olarak yetiştirdiğimiz beyaz eşya tamir personeli ile vermekteyiz. Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Firmamızda aldığınız hizmet 1 yıl servis ve yedek parça garantilidir.

Beyaz eşya tamir servisimiz, her marka bulaşık makinesinin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.