Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi olarak bakım ve onarım hizmeti verdiği zaman içinde birçok başarılara imza attık ve Arçelik beyaz eşya onarım ve bakım servis elemanları yetiştirip, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırdık.

ankara arçelik beyaz eşya tamir servisi

ankara arçelik beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşya servisimiz, Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde Arçelik beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis çağrılarınıza cevap vermektedir. Ankara’da yürüttüğümüz hizmetlerde Arçelik tamir servisi, bakımı ve montajı gibi birçok konuda müşterilerimize uygun fiyat avantajı sunmaktayız. Satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerine müşterilerimiz bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl servis ve yedek parça garantisi vermekteyiz.