Demetevler Beyaz Eşya Tamir Servisi

Demetevler beyaz eşya tamir servisi olarak buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri konularında hizmet verdiğimiz süreçte birçok başarılara imza attık ve beyaz eşya servis personelleri yetiştirip, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırdık.

Beyaz eşya servisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis çağrılarınıza cevap vermektedir. Demetevler’de yürüttüğümüz hizmetlerde beyaz eşya servisi, bakımı ve montajı gibi birçok konuda müşterilerimize uygun fiyat avantajı sunmaktayız. Satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerine müşterilerimiz bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl servis ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Demetevler Buzdolabı Tamir Servisi

Demetevler paşa buzdolabı tamir servisi hizmetini 20 yıllık deneyimimiz ve uzman olarak yetiştirdiğimiz buzdolabı tamir personeli ile vermekteyiz. Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların buzdolaplarına teknik servis hizmeti verilmekte, aynı zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Ankara beyaz eşya tamir servisinden aldığınız hizmet 1 yıl süreyle yedek parça ve servis garantilidir.

Demetevler beyaz eşya tamir servisimiz, her marka buzdolabı montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bakım, montaj ve onarım sonrasında tamir edilen beyaz eşyalarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Demetevler Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Demetevler çamaşır makinesi tamir servisi hizmetini 20 yıllık deneyimimiz ve uzman olarak yetiştirdiğimiz çamaşır makinesi tamir personeli ile vermekteyiz. Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların çamaşır makinelerine teknik servis hizmeti verilmekte, aynı zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Ankara beyaz eşya tamir servisinden aldığınız hizmet 1 yıl boyunca servis ve yedek parça garantilidir.

Demetevler beyaz eşya tamir servisimiz, her marka çamaşır makinesinin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bakım, onarım ve montaj sonrası tamir gören beyaz eşya ürünlerinizi güven ile kullanabilirsiniz.

Demetevler Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Demetevler bulaşık makinesi tamir servisi hizmetini 20 yıllık deneyimimiz ve uzman olarak yetiştirdiğimiz bulaşık makinesi tamir personeli ile vermekteyiz. Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti verilmekte, aynı zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Ankara beyaz eşya tamir servisi 1 yıl süreyle yedek parça ve servis garantisi vermektedir.

Demetevler beyaz eşya tamir servisimiz, her marka bulaşık makinesi montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Montaj, bakım ve onarım tamir gören beyaz eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Diğer Ankara Beyaz Eşya Tamir Servisi 1. Hizmet Bölgeleri için tıklayın.